Instagram
follow me on Pinterest
follow on Bloglovin

autorka bloga:

AGATA ZIÓŁKIEWICZKONTAKT piece_of_glass(at)gazeta.plZawartość bloga: notki, wybór tematów oraz zdjęć jest moim wyborem i jako takie moim dziełem. Nie mam praw do zdjęć umieszczanych na blogu, z wyjątkiem tych których jestem autorką. Zawsze wskazuję autora lub stronę pochodzenia.

Blog chroniony jest prawem autorskim.
Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie bloga
w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojej zgody.
(Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Note:
I do not have any rights to most photos featured on this page apart from those I took myself. All photos are credited to their rightful owners.
BLOG JEST AMBASADOREM
ŁÓDŹ DESIGN FESTIWAL 2015

Łódź Design Festiwal
polska baza stron

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu
londyński loft

raz na jakiś czas trzeba zostawić Skandynawię, by zajrzeć w inne, równie ciekawe rejony świata. jedziemy do Londynu. choć w zasadzie tam powracamy, bowiem już gościliśmy we wschodniej jego części, a innym razem w zachodniej. obie były interesujące.

tym razem mamy do czynienia z typem wnętrz, które onieśmielają swoją doskonałością. doskonałością, która jest bardzo starannie wypracowana. oto projekt wnętrza doprowadzony do ideału, który, i owszem wygląda bosko na zdjęciach, ale jest raczej niepraktyczny. wnętrze tak piękne, że aż niedostępne i w zasadzie tylko do podziwiania niczym dzieło sztuki. choć może się mylę.

 

 

fot. revistaad.es

ten londyński loft wydaje się być pięknym obrazem. zarówno całość, jak i poszczególne przestrzenie. przyjrzyjcie się jak harmonizują ze sobą tonacje kolorystyczne ścian, mebli, wyposażenia wnętrz, z jakim smakiem dobrano przedmioty.

 

 

 

 

 

fot. revistaad.es

za aranżację wnętrz odpowiedzialny był Marc Peridis, projektant i właściciela galerii 19 Greek Street, która łączy w sobie galerię sztuki współczesnej i designu. to wiele już nam wyjaśnia: estetyczna świadomość, znajomość rzeczy, artystyczne wybory.
jako projektanta wyróżnia go kolor, eklektyzm i ekscentryzm. jak oznajmia na swojej stronie: 'zwyczajnie na pewno nie będzie'.
a także: 'uważamy wnętrza za pewien rodzaj poezji, gdzie opowiadanie historii poprzez meble jest zręcznie zgrane z formą pejzażu, pełnego ciekawości i emocji".
jak wam się podoba ta opowieść? 

 

 

fot. revistaad.es

loft mieści się w Soho. wcześniej był siedzibą St. Martins School of Art, w której studiował niegdyś Peridis, obecnie budynek przekształcono w apartamenty.

I like design na facebooku - zapraszam.   

środa, 21 stycznia 2015, piece_of_glass

Polecane wpisy

  • ilikedesign.com.pl

    blog przeprowadził się. być może znasz już nowe I LIKE DESIGN , ale jeśli jest inaczej to może zachęci cię: - minimalizm po parysku - czy to możliwe? - nowe z

  • ilikedesign.com.pl

    nowa odsłona I LIKE DESIGN zaprasza! a tam: - prawda prostoty , prostota prawdy - do stosowania nie tylko na święta - spokojnie w Goteborgu - bestie, seks i ane

  • ilikedesign.com.pl

    nowa odsłona I LIKE DESIGN zaprasza. czekają tam na was kolejne nowe opowieści o wnętrzach i przedmiotach: - yoy. japońska niespodzianka czyli projekty naprawdę

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: