Instagram
follow me on Pinterest
follow on Bloglovin

autorka bloga:

AGATA ZIÓŁKIEWICZKONTAKT piece_of_glass(at)gazeta.plZawartość bloga: notki, wybór tematów oraz zdjęć jest moim wyborem i jako takie moim dziełem. Nie mam praw do zdjęć umieszczanych na blogu, z wyjątkiem tych których jestem autorką. Zawsze wskazuję autora lub stronę pochodzenia.

Blog chroniony jest prawem autorskim.
Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie bloga
w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojej zgody.
(Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Note:
I do not have any rights to most photos featured on this page apart from those I took myself. All photos are credited to their rightful owners.
BLOG JEST AMBASADOREM
ŁÓDŹ DESIGN FESTIWAL 2015

Łódź Design Festiwal
polska baza stron

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu
czekolada od Nendo

targi Maison&Objet w Paryżu już za chwilę. w tym roku Projektantem Roku ogłoszono japońskie studio Nendo, które od lat zachwyca swoją kreatywnością. 
ich projekty są zaskakujące, intrygujące, czasem bardzo proste. 
Nendo projektuje wnętrza, meble, ceramikę, przeróżne przedmioty... właściwie niemal wszystko, a także... czekoladę.

 

fot. nendo.jp

jakiś czas temu zakochaliśmy się w ich czekoladowych kredkach (2007), później przyszedł czas na tubki farb o różnych smakach (2013), a teraz Nendo powraca do tej słodkiej materii. na paryskich targach zaprezentuje swoje pudełko czekoladek - Chocolatexture.
na zlecenie Maison&Objet zaprojektowali czekoladki w nietypowych kształtach. w każdym pudełku znajdzie się 9 różnych kostek (prawie kostek), różniących się między sobą fakturą i smakiem. nazwa każdej z kosteczek reprezentuje japońskie dźwięki określające ich fakturę.

 

 

 

fot. nendo.jp

przygotowano limitowaną edycję 400 pudełek, które będzie można kupić w trakcie trwania targów w Chocolatexture Lounge. to nie kawiarnia, ani wystawa, ani też instalacja. to miejsce doświadczania i cieszenia się projektami Nendo.  
więcej o czekoladkach można przeczytać na stronie projektantów. 
dla przypomnienia wcześniejsze projekty.


 

fot. nendo.jp

słodkiego weekendu!  

I like design na facebooku - zapraszam.  

piątek, 16 stycznia 2015, piece_of_glass

Polecane wpisy

  • monstera

    osobliwa to doniczka. niczym pająk albo ząb. z lekka potworzasta, o czym oznajmia jej nazwa. monstera to projekt donicy, która balansuje na cienkich, lekko pok

  • świąteczne drzewko

    święta Bożego Narodzenia bez choinki? nie, tak być nie może. fot. via: pinterest.com od jakiegoś czasu przed świętami obserwuję poszukiwanie rozwiązań alternat

  • na świeczniku

    zima to czas światła, a właściwie nieustannego poszukiwania światła. w zbliżające się święta światło nabiera symbolicznych znaczeń i jest ważne. gromadzimy się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: